Konkurs dla branży FinTech

data aktualizacji 07 lutego 2020

Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki ogłosił  nabór do drugiej edycji konkursu „V4 INNOVATORS IN ISRAEL TRAINING PROGRAM”. Celem konkursu jest wsparcie start-upów z krajów Grupy Wyszehradzkiej w ocenie potencjału rynkowego ich innowacyjnych rozwiązań oraz dostarczenie praktycznych narzędzi do prowadzenia innowacyjnego biznesu. 

Program skierowany jest także do pracowników inkubatorów odpowiedzialnych za wsparcie startup-ów. 

Konkurs jest skierowany do firm z następujących branż:

  • ICT,

  • Biotechnologii lub ochrony zdrowia,

  • FinTech – technologie dla sektora finansowego,

  • Cyberbezpieczeństwo, cybernetyka, sztuczna inteligencja.

Sześciu laureatów z Polski zostanie zaproszonych do Izraela na dziesięciodniowy cykl szkoleniowo-warsztatowy obejmujący m.in. sesje mentoringowe i konsultacyjne, przeprowadzane przez izraelskich ekspertów, spotkania z przedsiębiorcami oraz interaktywne warsztaty. Przeprowadzenie warsztatów  zaplanowane jest na 14.05-27.05.2020 r.

Więcej informacji o konkursie na stronie: https://www.visegradfund.org/news/apply-v4-innovators-israel/ lub na stronie Ministerstwa Rozwoju oraz PARP:
https://www.gov.pl/web/rozwoj/nabor-do-konkursu-v4-innovators-in-israel-training-program-do-22-pazdziernika-2018-r, https://www.een.org.pl/component/content/article/58005:wygraj-dwutygodniowe-szkolenie-dla-startupow-w-izraelu
Wnioski można nadsyłać do 14 lutego 2020 r. na adres email:  visegradfund@visegradfund.org   
Więcej informacji udziela p. Monika Fiszer (tel. 0-22 432 8703, mail: monika_fiszer@parp.gov.pl)