Specjalista w Zespole Petycji Skarg i Innych Wystąpień w Departamencie Praktyk Rynkowych DPR/01/2020

data aktualizacji 05 marca 2020

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego poszukuje kandydatów na stanowisko: Specjalista w Zespole Petycji Skarg i Innych Wystąpień w Departamencie Praktyk Rynkowych

(Warszawa/ pełen etat)

Główne obowiązki:

  • analiza wystąpień ze względu na właściwość Urzędu,
  • przygotowywanie odpowiedzi w zakresie pism zakwalifikowanych jako pozostających poza właściwością Komisji lub przekazywanie tych pism do właściwych organów,
  • przygotowywanie odpowiedzi na skargi ustawowe wpływające od nieprofesjonalnych uczestników rynku finansowego,
  • prowadzenie działań w zakresie rozpatrywania petycji wpływających do Urzędu,
  • przygotowywanie zestawień analitycznych dotyczących wpływającej korespondencji.
Od kandydata oczekujemy:
  • wykształcenie wyższe, preferowane: prawnicze, ekonomiczne lub administracja,
  • znajomość ogólnych zagadnień prawa karnego,
  • umiejętność logicznego wnioskowania, szybkiego analizowania materiałów oraz precyzyjnego, pisemnego prezentowania własnych wniosków i opinii,
  • samodzielność,
  • umiejętność dobrej organizacji pracy własnej,
  • odpowiedzialność, dokładność i systematyczność,
  • umiejętność pracy w zespole i komunikatywność.
Dodatkowe atuty:
  • doświadczenie w nadzorze finansowym lub w instytucji sektora finansowego, w szczególności kapitałowego, bankowego lub ubezpieczeniowego,
  • doświadczenie w pracy w wyspecjalizowanych komórkach analitycznych organów ścigania
  • znajomość zagadnień związanych z informatyką śledczą - wykrywanie nadużyć,
  • chęć i umiejętność szybkiego uczenia się i poznawania nowych zagadnień,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • pracę w wyjątkowym zespole ekspertów oraz bardzo dobrą atmosferę,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szerokiej gamie szkoleń,
  • atrakcyjny pakiet socjalny,
  • dogodną lokalizację w ścisłym centrum miasta.

  • Aplikacje zawierające CV w języku polskim proszę przesłać za pośrednictwem odnośnika do aplikacji.
    Stanowisko zostanie ustalone w zależności od kwalifikacji i doświadczenia zawodowego wyłonionego kandydata. Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.