Jak pracujemy - Komisja Nadzoru Finansowego

O nas

Jak pracujemy?

Dbamy o prawidłowe funkcjonowanie i bezpieczny rozwój rynku finansowego

Obrazek tytułowy
Pracując w UKNF masz możliwość aktywnego uczestnictwa w grupach roboczych zarówno na poziomie krajowym, jak i międzynarodowym. Dzięki temu możesz współkształtować przyszłość sektora finansowego, zdobywać cenne doświadczenie oraz nawiązywać kontakty z ekspertami z różnych części świata.
ludzie
W UKNF stawiamy na rozwój. Pracownicy korzystają z różnorodnych szkoleń i kursów, uczestniczą w licznych projektach, poszerzają swoją wiedzę pracując z najwybitniejszymi ekspertami w dziedzinie finansów. Praca w UKNF to unikalna okazja do rozwoju merytorycznego i budowania kariery także na międzynarodowej arenie finansowej. Nasi pracownicy rozwijają kompetencje pełniąc rolę ekspertów, trenerów i wykładowców. Prowadzimy liczne warsztaty i szkolenia dla profesjonalnych i nieprofesjonalnych uczestników rynku finansowego.
szkolenie
Pracujemy na bardzo zaawansowanym technologicznie rynku. Najnowsze technologie wykorzystujemy w codziennej pracy. Wspieramy rozwój innowacyjności rynku finansowego poprzez zintegrowane działania w obszarze technologii finansowych, regulacji i nadzoru. Organizujemy maratony programowania, a zwycięskie projekty wdrażamy w UKNF.
Technologie i IT

Zobacz relacje z naszych maratonów programowania:

Oferty pracy