Oferty pracy - Komisja Nadzoru Finansowego

Obrazek tytułowy

Specjalista ds. Modeli Danych (taksonomia) w Centrum Analiz Danych Nadzorczych

Warszawa
CAD/04/2024
Twoje zadania
  • Budowanie i zarządzanie modelami danych zorganizowanych w postaci taksonomii
  • Tworzenie struktury taksonomii na podstawie analizy potrzeb biznesowych
  • Współpraca z zespołami biznesowymi i technicznymi w celu zapewnienia spójności i poprawnego działania taksonomii
  • Monitorowanie i zarządzanie zmianami w taksonomii w odpowiedzi na pojawiające się potrzeby
  • Śledzenie bieżących zmian prawnych i nowych rozwiązań w kraju i UE w obszarze taksonomii
  • Uczestniczenie w pracach grup roboczych nadzorów europejskich związanych z rozwojem stosowanych taksonomii
Nasze wymagania
  • Wykształcenie wyższe (może być w trakcie), informatyka lub pokrewne
  • Znajomość XML
  • Znajomość SQL
  • Znajomość tematyki relacyjnych i nierelacyjnych baz danych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność
  • Dobra organizacja pracy
Mile widziane
  • Znajomość zagadnień z obszaru finansów i rachunkowości
  • Znajomość XBRL
  • Znajomość Python
  • Znajomość XPATH
  • Znajomość XQuery
  • Doświadczenie w tworzeniu i zarządzaniu taksonomią lub klasyfikacją danych
  • Znajomość metodologii i narzędzi używanych do tworzenia taksonomii
To oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Pracę hybrydową
  • Świetną atmosferę pracy
  • Zdobycie i wymianę doświadczeń w środowisku ekspertów
  • Dostęp do licznych szkoleń, dofinansowanie kosztów studiów, możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Dodatkowe wynagrodzenie roczne
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie zajęć sportowych, kafeteryjny system benefitów, miejsce lub stojaki na rowery, dofinansowanie do wypoczynku, dofinansowanie wakacji dzieci, owoce, PPK 4%)
  • Pracę w atrakcyjnej lokalizacji
  • Nowoczesne, ergonomiczne miejsce pracy
  • Elastyczny czas rozpoczęcia i kończenia dnia pracy pozwalający zachować work-life balance

Aplikacje zawierające CV w języku polskim proszę składać za pośrednictwem odnośnika Aplikuj. Kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Najnowsze rekrutacje

DBK/04/2024

Analityk Banku w Departamencie Bankowości Komercyjnej

Warszawa

Data aktualizacji

DIT/01/2024

Architekt Rozwiązań IT w Departamencie Informatyki

Warszawa

CAD/04/2024

Warszawa

DIB/ZKR/02/2024

Inspektor w Zespole Kontroli Ryzyka w Departamencie Inspekcji Bankowych

Warszawa