Starszy Referent/Specjalista w Wydziale Kontroli w Departamencie Funduszy Inwestycyjnych i Funduszy Emerytalnych - DFF/06/2019

data aktualizacji 24 maja 2019

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko Starszego Referenta/Specjalisty w Wydziale Kontroli w Departamencie Funduszy Inwestycyjnych i Funduszy Emerytalnych

(Warszawa/pełny etat)

Główne obowiązki:

  • przygotowanie i prowadzenie kontroli w towarzystwach funduszy inwestycyjnych oraz innych podmiotach znajdujących się we właściwości merytorycznej Departamentu,
  • opracowywanie dokumentacji z kontroli.

Wymagania konieczne:

  • wykształcenie wyższe: ekonomia, finanse, prawo i pokrewne;
  • dobra znajomość zagadnień prawnych i praktycznych funkcjonowania podmiotów rynku kapitałowego,
  • zdolność analizy i syntezy informacji,
  • umiejętność pracy w zespole, inicjatywa i odpowiedzialność w działaniu,
  • komunikatywność i łatwość wyrażania myśli w mowie i piśmie,
  • zdolność szybkiego uczenia się i chęć rozwoju,
  • samodzielność, zaangażowanie w pracę,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • udokumentowana znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym.

Wymagania pożądane:

  • doświadczenie zawodowe nabyte w instytucji rynku finansowego,
  • certyfikat CFA, tytuł maklera papierów wartościowych lub doradcy inwestycyjnego.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • pracę w państwowej instytucji nadzorującej rynek finansowy,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach.

Prosimy o określenie poziomu oczekiwań finansowych w kwocie miesięcznej brutto.
Aplikacje zawierające CV w języku polskim proszę przesyłać w formie elektronicznej na adres rekrutacja@knf.gov.pl  z dopiskiem w tytule maila: ##DFF/06/2019##
Kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Stanowisko zostanie ustalone w zależności od kwalifikacji i doświadczenia zawodowego wyłonionego kandydata.
Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacyjnym prowadzonym przez UKNF