Stanowisko starszego referenta/specjalisty ds. zakupów informatycznych w Departamencie Informatyki

data aktualizacji 09 maja 2019

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego poszukuje kandydatów na stanowisko starszego referenta/specjalisty ds. zakupów informatycznych w Departamencie Informatyki

(Warszawa/cały etat)

Główne obowiązki:

  • administracja zawartymi umowami,
  • utrzymywanie kontaktów z potencjalnymi wykonawcami usług i dostawcami,
  • tworzenie wycen rynkowych dla produktów informatycznych,
  • tworzenie zapytań ofertowych i zbieranie kierowanych do Urzędu ofert,
  • przygotowywanie dokumentacji dla postępowań (w tym postępowań w trybie ustawy Prawo zamówień publicznych),
  • współpraca i koordynacja prac przy tworzeniu i podpisywaniu umów,
  • nadzór nad zgodnością zakresu zakupu z jego wymaganiami oraz terminami,
  • rozliczanie wykonania umów.

Wymagania konieczne:

  • wykształcenie min: wyższe lub średnie (w trakcie studiów),
  • doświadczenie: minimum 2 lata w pracy w obszarze IT lub obszarze zamówień publicznych,
  • umiejętność kompleksowego podejścia do powierzonych zadań,
  • wysoka komunikatywność,
  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy własnej,
  • umiejętność biegłego i poprawnego posługiwania się językiem polskim w formie pisemnej,
  • podstawowa znajomość obowiązującej ustawy o zamówieniach publicznych,
  • praktyczna umiejętność tworzenia dokumentów zakupów w rygorze ustawy zamówień publicznych,
  • podstawowa znajomości zagadnień technicznych związanych z produkcją oprogramowania oraz infrastrukturą IT,
  • dobra znajomość narzędzi MS Word i MS Excel w zakresie tworzenia dokumentów zakupowych (wnioski, umowy, kalkulacje cenowe, zestawienia i raporty),
  • praktyczna umiejętność tworzenia projektów umów na wdrożenia informatyczne i dostawy infrastruktury IT (sprzęt i licencje).

Dodatkowe atuty:

  • wyższe wykształcenie prawnicze lub informatyczne,
  • doświadczenie w administracji publicznej.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach,
  • udział w ciekawych projektach,
  • dofinansowanie do świadczeń socjalnych.

Prosimy o określenie poziomu oczekiwań finansowych w kwocie miesięcznej brutto.

CV w języku polskim prosimy przesyłać w formie elektronicznej na adres rekrutacja@knf.gov.pl z dopiskiem w tytule maila: ##DIT/01/2019##

Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Stanowisko zostanie ustalone w zależności od kwalifikacji i doświadczenia zawodowego wyłonionego kandydata.

Aplikacje nie zawierające klauzuli o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji nie będą rozpatrywane.

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacyjnym prowadzonym przez UKNF