Oferty pracy - Komisja Nadzoru Finansowego

Obrazek tytułowy

Specjalista ds. kontroli w Zespole Kontroli w Departamencie Firm Inwestycyjnych

Warszawa
DIF/03/2024

Pełny etat na zastępstwo.

Twoje zadania
  • Wykonywanie czynności kontrolnych m.in. banków prowadzących działalność, o której mowa w art. 70 ust. 2 ustawy o obrocie instrumentami finansowymi, firm inwestycyjnych, agentów firm inwestycyjnych, dostawców usług finansowania społecznościowego inwestycyjnego
  • Pozyskiwanie i analiza informacji w ramach prowadzonych kontroli
  • Opracowywanie dokumentacji z kontroli
Nasze wymagania
  • Wykształcenie wyższe w zakresie ekonomii, finansów lub ścisłe
  • Praktyczna znajomość zawierania transakcji na instrumentach finansowych
  • Zdolności analityczne i umiejętność precyzyjnego formułowania wniosków
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Aktywne i odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, co najmniej na poziomie B2
Mile widziane
  • Znajomość zagadnień prawnych, finansowych i praktycznych funkcjonowania podmiotów rynku kapitałowego w UE
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku: maklera papierów wartościowych, doradcy inwestycyjnego, dealera lub tradera w dealing room’ach banków lub zdany egzamin maklera papierów wartościowych, doradcy inwestycyjnego lub CFA
  • Praktyczna znajomość funkcjonowania platform crowdfundingowych
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Gotowość do sporadycznych wyjazdów służbowych poza stałe miejsce wykonywania pracy, w tym także za granicę
To oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Pracę hybrydową
  • Świetną atmosferę pracy
  • Zdobycie i wymianę doświadczeń w środowisku ekspertów
  • Dostęp do licznych szkoleń, dofinansowanie kosztów studiów, możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Dodatkowe wynagrodzenie roczne
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie zajęć sportowych, kafeteryjny system benefitów, miejsce lub stojaki na rowery, dofinansowanie do wypoczynku, dofinansowanie wakacji dzieci, owoce, PPK 4%)
  • Pracę w atrakcyjnej lokalizacji
  • Nowoczesne, ergonomiczne miejsce pracy
  • Elastyczny czas rozpoczęcia i kończenia dnia pracy pozwalający zachować work-life balance

Aplikacje zawierające CV w języku polskim proszę składać za pośrednictwem odnośnika Aplikuj. Kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Najnowsze rekrutacje

DBK/04/2024

Analityk Banku w Departamencie Bankowości Komercyjnej

Warszawa

Data aktualizacji

DIT/01/2024

Architekt Rozwiązań IT w Departamencie Informatyki

Warszawa

CAD/04/2024

Specjalista ds. Modeli Danych (taksonomia) w Centrum Analiz Danych Nadzorczych

Warszawa

DIB/ZKR/02/2024

Inspektor w Zespole Kontroli Ryzyka w Departamencie Inspekcji Bankowych

Warszawa