STAŻ W PIONIE NADZORU UBEZPIECZENIOWEGO

data aktualizacji

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego poszukuje kandydatów na staż w Pionie Nadzoru Ubezpieczeniowego

Główne obowiązki:
  • analiza i ocena modeli do wyceny rezerw techniczno-ubezpieczeniowych,
  • analiza i ocena modeli wewnętrznych wykorzystywanych przez zakłady ubezpieczeń/reasekuracji do wyznaczania SCR,
  • udział w dodatkowych projektach poświęconych modelom i zagadnieniom aktuarialnym.
Wymagania konieczne:
  • znajomość rachunku prawdopodobieństwa, statystyki i matematyki ubezpieczeniowej, metod ilościowych, analizy data science,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel, Word),
  • znajomość pakietu R lub języka programowania Python,
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • inicjatywa i samodzielność w działaniu,
  • łatwość wyrażania myśli w mowie i piśmie,
  • dyspozycyjność od 20h do 40h tygodniowo.
Wymagania pożądane:
  • umiejętność programowania w VBA, C++,
  • znajomość zagadnień aktuarialnych.
Oferujemy:
  • nawiązanie współpracy na pełen etat dla najlepszych,
  • zdobycie i wymianę doświadczeń w środowisku ekspertów,
  • dostęp do szkoleń,
  • pracę w dogodnej lokalizacji w ścisłym centrum Warszawy,
  • nowoczesne, ergonomiczne miejsce pracy,
  • świetną atmosferę pracy.
Aplikacje zawierające CV w języku polskim proszę składać za pośrednictwem odnośnika.
Kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.