Praktyki i staże - Komisja Nadzoru Finansowego

Praktyki studenckie/absolwenckie

Warszawa

Jeśli jesteś osobą ambitną, zainteresowaną rozwojem swoich umiejętności i zdobyciem cennego doświadczenia w dziedzinie nadzoru finansowego, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoją karierę w Urzędzie Komisji Nadzoru Finansowego.

Twoje zadania
  • Asystowanie w realizacji zadań związanych z nadzorem nad instytucjami finansowymi
  • Analiza danych finansowych i innych jawnych źródeł danych
  • Wsparcie przy przygotowywaniu raportów na potrzeby nadzoru
  • Weryfikacja przestrzegania przez podmioty nadzorowane regulacji prawa bankowego, ubezpieczeniowego lub rynku kapitałowego
  • Udział w dodatkowych projektach
Nasze wymagania
  • Student ostatnich lat lub absolwent kierunków związanych z finansami, ekonomią, bankowością, rachunkowością, ekonometrią, ubezpieczeniami, matematyką stosowaną, metodami ilościowymi, analizą danych, prawem, administracją, międzynarodowymi stosunkami gospodarczymi, informatyką, cyberbezpieczeństwem, nowymi technologiami, fintech i pokrewnych
  • Dotrzymywanie zobowiązań i wysokie standardy etyczne działania
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Analityczne myślenie
  • Umiejętność korzystania z narzędzi informatycznych
  • Inicjatywa i samodzielność w działaniu
  • Łatwość wyrażania myśli w mowie i w piśmie
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dostępność od 20 do 40 godzin tygodniowo
  • Znajomość przepisów prawa bankowego, ubezpieczeniowego lub rynku kapitałowego będzie dodatkowym atutem
To oferujemy
  • Trzymiesięczne praktyki płatne
  • Miesięczne lub dwumiesięczne praktyki bezpłatne
  • Nawiązanie współpracy na pełen etat dla najlepszych
  • Wsparcie opiekuna praktyk
  • Możliwość zrealizowania indywidualnego programu praktyk
  • Możliwość pracy z czołowymi ekspertami w kraju z dziedziny finansów, ubezpieczeń, rynku kapitałowego, bankowości
  • Możliwość pracy z nowoczesnymi technologiami
  • Możliwość uzyskania unikalnego doświadczenia
  • Nowoczesne biuro w atrakcyjnej lokalizacji
  • Miejsca na rowery
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Owocowe poniedziałki

Aplikacje zawierające CV w języku polskim proszę składać za pośrednictwem odnośnika Aplikuj. Kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Najnowsze rekrutacje

DBK/04/2024

Analityk Banku w Departamencie Bankowości Komercyjnej

Warszawa

Data aktualizacji

DIT/01/2024

Architekt Rozwiązań IT w Departamencie Informatyki

Warszawa

CAD/04/2024

Specjalista ds. Modeli Danych (taksonomia) w Centrum Analiz Danych Nadzorczych

Warszawa

DIB/ZKR/02/2024

Inspektor w Zespole Kontroli Ryzyka w Departamencie Inspekcji Bankowych

Warszawa