Asystentka DZL/08/2019

data aktualizacji 31 grudnia 2019

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego poszukuje osób do pracy na stanowisku Asystentka

Od idealnych osób do pracy na oferowanym stanowisku oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego lub policealnego kierunkowego,
  • profesjonalnego przygotowania do pracy na stanowisku asystentki popartego dyplomami lub certyfikatami kwalifikacyjnymi,
  • minimum 2 letniego doświadczenia zawodowego na stanowisku asystentki, mile widziane w administracji publicznej lub organizacji zatrudniającej pow. 500 pracowników,
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • biegłej obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office,
  • wysokich kompetencji interpersonalnych, w tym umiejętności współpracy z ludźmi zajmującymi wysokie stanowiska,
  • doskonałych umiejętności organizacyjnych oraz dużej samodzielności i efektywności w działaniu,
  • komunikatywności i wysokiej kultury osobistej.

Główne obowiązki:

  • bieżąca organizacja i koordynacja pracy biura,
  • prowadzenie kalendarzy i organizacja spotkań,
  • przygotowywanie pism, materiałów, korespondencji mailowej i prezentacji na potrzeby kadry zarządzającej,
  • bieżące wsparcie operacyjne członka kierownictwa Urzędu lub dyrektora departamentu,
  • obsługa telefoniczna i biurowa sekretariatu,
  • organizacja i obsługa spotkań biznesowych.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szerokiej gamie szkoleń wewnętrznych i indywidualnych,
  • atrakcyjny pakiet socjalny,
  • dogodną lokalizację biura w ścisłym centrum miasta.

Do obsadzenia pozostają stanowiska do obsługi asystencko-sekretarskiej członków kierownictwa oraz dyrektorów departamentów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w języku polskim  za pośrednictwem odnośnika.
Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.