Dla kogoWebinarium było skierowane do uczniów szkół ponadpodstawowych oraz nauczycieli.
CelCelem webinarium było przedstawienie problematyki zagrożeń cyberbezpieczeństwa dla środków finansowych użytkowników urządzeń mobilnych.
Harmonogram 19 marca 2025 roku od 10:00 do 11:10.
OpłatyUdział w webinarium był bezpłatny.
OrganizatorWebinarium zostało organizowane przez Urząd Komisji Nadzoru Finansowego w ramach projektu Centrum Edukacji dla Uczestników Rynku – CEDUR.
Program CEDUR GMW 19_03_2025
plik .pdf
KATEGORIE
OKRES
DANE ARCHIWALNE