Webinarium GMW „Cyberprzestępcy w świecie finansów”, 17 marca 2025 roku

Dla kogo
Webinarium było skierowane do uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych i nauczycieli.

Cel
Celem webinarium było zwiększenie poziomu świadomości odnośnie działań cyberoszustów w Internecie, a także zaprezentowanie dobrych praktyk mogących uchronić przed kradzieżą środków finansowych.

Harmonogram
17 marca 2025 roku od 10:00 do 11:10.

Opłaty
Udział w webinarium był bezpłatny.

Organizator
Webinarium zostało zorganizowane przez Urząd Komisji Nadzoru Finansowego w ramach projektu Centrum Edukacji dla Uczestników Rynku – CEDUR.

Do pobrania

  • Program CEDUR GMW 17_03_2025

    plik .pdf

    Pobierz