Webinarium CEDUR „Cyberbezpieczeństwo w finansach osobistych (II termin)”, 17 kwietnia 2026 roku
Data aktualizacji: 22 maja 2026
Dla kogo Webinarium było skierowane do uczniów i nauczycieli.
Cel Celem webinarium było zwiększenie poziomu świadomości odnośnie do działań cyberoszustów w Internecie z uwzględnieniem cyberzagrożeń nakierowanych na młodzież.
Harmonogram
17 kwietnia 2026 roku od 10:00 do 11:10.
Opłaty Udział w webinarium był bezpłatny.
Organizator Webinarium zorganizowane zostało przez Urząd Komisji Nadzoru Finansowego, w ramach projektu Centrum Edukacji dla Uczestników Rynku – CEDUR, we współpracy z Komendą Główną Policji.