Seminaria - Komisja Nadzoru Finansowego

Seminaria CEDUR

Webinarium CEDUR „Cyberbezpieczeństwo podczas zawierania transakcji elektronicznych z podmiotami rynku finansowego”, 19 czerwca 2024 roku

Data aktualizacji:

Grafika - webinarium CEDUR dla przedstawicieli instytucji ochrony praw nieprofesjonalnych uczestnikow rynku finansowego - 19 czerwca 2024

Dla kogo

Webinarium jest skierowane do przedstawicieli instytucji ochrony praw nieprofesjonalnych uczestników rynku finansowego, w tym miejskich i powiatowych rzeczników konsumentów.

Cel

Celem webinarium jest zwiększanie świadomości w zakresie aktualnych zagrożeń spowodowanych działalnością cyberprzestępców.

Data i harmonogram czasowy

19 czerwca 2024 roku od 10:00 do 12:30.

Logowanie uczestników na webinarium rozpocznie się od 9:45.

Zgłoszenia

Rejestracja na webinarium odbywa się online, tj. poprzez elektroniczny formularz zgłoszeniowy.

Pytania

Aby spotkanie było jak najbardziej efektywne i w jak największym stopniu spełniało Państwa oczekiwania zachęcamy do kierowania anonimowych pytań dotyczących tematyki seminarium poprzez elektroniczny formularz, który będzie dostępny do 9 czerwca 2024 roku.

Organizator

Webinarium jest organizowane przez Urząd Komisji Nadzoru Finansowego w ramach projektu Centrum Edukacji dla Uczestników Rynku – CEDUR.

Informacje techniczne

W celu uczestnictwa w spotkaniu niezbędne jest stabilne łącze internetowe. W spotkaniu uczestniczyć można poprzez przeglądarkę internetową lub aplikację. Szczegółowe informacje techniczne zostaną przesłane po potwierdzeniu uczestnictwa oraz wysłaniu wiadomości z zaproszeniem na spotkanie.

Potwierdzenia uczestnictwa

Potwierdzenia uczestnictwa zostaną przesłane najpóźniej do 18 czerwca 2024 roku.

Formularz zgłoszeniowy będzie dostępny do dnia, w którym odbędzie się webinarium. W przypadku zgłoszeń, które wpłyną w dniu wydarzenia potwierdzenia uczestnictwa będą przesyłane na bieżąco.

Udział w webinarium jest bezpłatny.

Do pobrania

UKNF - Program webinarium CEDUR - 19-06-2024

plik .pdf, 457,7kB
Pobierz

Grafika - webinarium CEDUR dla przedstawicieli instytucji ochrony praw nieprofesjonalnych uczestnikow rynku finansowego - 19 czerwca 2024

plik .png, 505kB
Pobierz