Seminaria - Komisja Nadzoru Finansowego

Seminaria CEDUR

Webinarium CEDUR pt. „Bezpieczny telefon – jak chronić się przed cyberprzestępcami”, 15 czerwca 2023 roku

Data aktualizacji:
Webinarium jest skierowane do uczniów szkół średnich. Tematyka spotkaniabędzie dotyczyła problematyki zagrożeń cyberbezpieczeństwa dla środków finansowych użytkowników urządzeń mobilnych. W trakcie webinarium omówione zostaną m.in. zagadnienia popularnych metod ataków, sposobu działania złośliwego oprogramowania, najczęściej popełnianych błędów wpływających na bezpieczeństwo, jak również dobrych praktyk służących jego poprawie.

 

Celem webinarium jest przedstawienie problematyki zagrożeń cyberbezpieczeństwa dla środków finansowych użytkowników urządzeń mobilnych.

Spotkanie odbędzie się 15 czerwca 2023 roku (10:00-11:05).

Zgłoszenia na webinarium będą przyjmowane za pośrednictwem elektronicznego formularza zgłoszeniowego. Zgłoszeń dokonują nauczyciele, zarówno planując swój indywidualny udział w spotkaniu, jak i udział uczniów. W przypadku planowania udziału uczniów, nauczyciel wypełniając formularz wskazuje przybliżoną liczbę uczestników webinarium. Formularz zgłoszeniowy będzie dostępny do dnia, w którym odbędzie się webinarium. Potwierdzenia uczestnictwa będą przesyłane na bieżąco.

W celu uczestnictwa w spotkaniu niezbędne jest stabilne łącze internetowe. W spotkaniu uczestniczyć można poprzez przeglądarkę internetową lub aplikację. Szczegółowe informacje techniczne zostaną przesłane po potwierdzeniu uczestnictwa oraz wysłaniu wiadomości z zaproszeniem na spotkanie.

Udział w webinarium jest bezpłatny.

Do pobrania

PROGRAM CEDUR 15 06 2023

plik .pdf, 593,2kB
Pobierz