Seminaria - Komisja Nadzoru Finansowego

Seminaria CEDUR

Webinarium CEDUR pt. „Cyberprzestępcy w świecie finansów”, 29 maja 2023 roku

Data aktualizacji:
Webinarium jest skierowane do uczniów szkół ponadpodstawowych i nauczycieli. Szczególna uwaga zostanie poświęcona problematyce zagrożeń cyberbezpieczeństwa dla środków finansowych wśród użytkowników Internetu. W trakcie webinarium omówione zostaną m.in. zagadnienia ataków phishingowych, zagrożenia czyhające w mediach społecznościowych, oszustwa na portalach sprzedażowych oraz oszustwa inwestycyjne.

Celem webinarium jest przedstawienie problematyki zagrożeń cyberbezpieczeństwa dla środków finansowych użytkowników Internetu.

Spotkanie odbędzie się 29 maja 2023 roku (10:00-12:05).

Zgłoszenia na webinarium będą przyjmowane za pośrednictwem elektronicznego formularza zgłoszeniowego. Zgłoszeń dokonują nauczyciele, zarówno planując swój indywidualny udział w spotkaniu, jak i udział uczniów. W przypadku planowania udziału uczniów, nauczyciel wypełniając formularz wskazuje przybliżoną liczbę uczestników webinarium. Formularz zgłoszeniowy będzie dostępny do dnia, w którym odbędzie się webinarium. Potwierdzenia uczestnictwa będą przesyłane na bieżąco.

W celu uczestnictwa w spotkaniu niezbędne jest stabilne łącze internetowe. W spotkaniu uczestniczyć można poprzez przeglądarkę internetową lub aplikację. Szczegółowe informacje techniczne zostaną przesłane po potwierdzeniu uczestnictwa oraz wysłaniu wiadomości z zaproszeniem na spotkanie.

Udział w webinarium jest bezpłatny.

Do pobrania

PROGRAM CEDUR 29 05 2023

plik .pdf, 594,1kB
Pobierz