Webinarium GMW pt. „Cyberoszuści atakują – jak nie dać się okraść w Internecie?”, 24 marca 2023 roku

data aktualizacji

Webinarium skierowane jest do uczniów szkół ponadpodstawowych i nauczycieli.

Celem webinarium jest przedstawienie problematyki zagrożeń cyberbezpieczeństwa dla środków finansowych użytkowników Internetu. Tematyka spotkania  będzie dotyczyła problematyki zagrożeń cyberbezpieczeństwa dla środków finansowych użytkowników Internetu. W trakcie webinarium omówione zostaną m.in. zagadnienia ataków phishingowych, zagrożenia czyhające w mediach społecznościowych, oszustwa na portalach sprzedażowych oraz oszustwa inwestycyjne.

Spotkanie odbędzie się 24 marca 2023 r. (11:00-12:05)Zgłoszenia będą przyjmowane za pośrednictwem elektronicznego formularza zgłoszeniowego. Zgłoszeń dokonują nauczyciele, zarówno planując swój indywidualny udział w spotkaniu, jak i udział uczniów. W przypadku planowania udziału uczniów, nauczyciel wypełniając formularz wskazuje przybliżoną liczbę uczestników wydarzenia.

W celu uczestnictwa w spotkaniu niezbędne jest stabilne łącze internetowe. W spotkaniu uczestniczyć można poprzez przeglądarkę internetową lub aplikację. Szczegółowe informacje techniczne zostaną przesłane po potwierdzeniu uczestnictwa oraz wysłaniu wiadomości z zaproszeniem na spotkanie.

Potwierdzenia uczestnictwa będą przesyłane na bieżąco. 

Udział w webinarium jest bezpłatny.

Rejestracja na webinarium nie jest równoznaczna z dokonaniem zgłoszenia udziału w kampanii GMW. Zachęcamy szkolnych koordynatorów GMW dokonujących rejestracji na webinarium, równolegle do zgłoszenia udziału w kampanii GMW. Zasady uczestnictwa w kampanii GMW.