Pierwsze seminarium "Ryzyko i regulacje w sektorze bankowym" za nami
Za nami pierwsze z cyklu seminariów "Ryzyko i regulacje w sektorze bankowym", organizowanych przez Urząd Komisji Nadzoru Finansowego oraz Europejski Kongres Finansowy.
Spotkania te mają w swoim założeniu gromadzić przedstawicieli instytucji regulacyjno-nadzorczych, ekspertów akademickich i bankowych. Ich celem jest podejmowanie debaty wokół obszarów regulacji dotyczących działalności banków, a także podejmowanie działań edukacyjnych i informacyjnych w zakresie funkcjonowania rynku finansowego oraz podnoszenie poziomu wiedzy i świadomości wśród uczestników rynku finansowego.
- Więcej informacji o seminarium: https://www.knf.gov.pl/aktualnosci?articleId=77792&p_id=18
- Zapis seminarium dostępny jest na kanale YouTube @uknf: https://www.youtube.com/watch?v=tYPxWwRGZEI















