Analityk ds. Nadzoru nad obowiązkami informacyjnymi emitentów w Departamencie Spółek Publicznych DSP/07/2022

data aktualizacji

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego poszukuje kandydatów na stanowisko Analityk ds. Nadzoru nad obowiązkami informacyjnymi emitentów w Departamencie Spółek Publicznych
(Warszawa/pełny etat)

Główne obowiązki:
  • nadzór nad wypełnianiem obowiązków informacyjnych przez emitentów (m.in. w zakresie raportów bieżących i okresowych, informacji poufnych)
  • analiza merytoryczna zgłoszeń uczestników rynku kapitałowego
  • udział w tworzenie i wdrażanie narzędzi analitycznych/baz danych
  • opiniowanie regulacji z zakresu obowiązków informacyjnych
Wymagania konieczne:
  • wykształcenie ekonomiczne, finansowe, prawnicze lub ścisłe, pozwalające na skuteczne wykonywanie zadań
  • umiejętność analizy danych i formułowania wniosków
  • ukierunkowanie na rozwiązywanie problemów, terminowości i odpowiedzialność
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie komunikatywnym (co najmniej B2)
Wymagania pożądane:
  • doświadczenie zawodowe w obszarze: obowiązków informacyjnych, rachunkowości, analiz finansowych, ryzyka, audytu wewnętrznego, funkcji zgodności z prawem, obowiązków informacyjnych
  • znajomość instrumentów finansowych oraz zasad funkcjonowania rynku kapitałowego
  • znajomość przepisów prawa obowiązujących spółki publiczne
  • znajomość zasad rachunkowości
  • doświadczenie w pracy z dużymi bazami danych, tworzeniu narzędzi do analizy danych
  • znajomość narzędzi SharePoint, Bloomberg, Power BI
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • pracę hybrydową
  • świetną atmosferę pracy
  • zdobycie i wymianę doświadczeń w środowisku ekspertów
  • dostęp do licznych szkoleń, dofinansowanie kosztów studiów, możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne
  • atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie zajęć sportowych, kafeteryjny system benefitów, miejsce lub stojaki na rowery, dofinansowanie do wypoczynku, dofinansowanie wakacji dzieci, owoce,  PPK 4%)
  • pracę w atrakcyjnej lokalizacji
  • nowoczesne, ergonomiczne miejsce pracy
  • elastyczny czas rozpoczęcia i kończenia dnia pracy pozwalający zachować work-life balance
Aplikacje zawierające CV w języku polskim proszę składać za pośrednictwem odnośnika
Kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.