Specjalista ds. Utrzymania Baz danych DB2 w Departamencie Informatyki DIT/05/2020

data aktualizacji 03 marca 2020

Informujemy, że ze względu na konieczność zachowania bezpieczeństwa kandydatów do pracy w Urzędzie Komisji Nadzoru Finansowego oraz osób biorących udział w procesie rekrutacji zawiesiliśmy czasowo procesy rekrutacyjne.

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego poszukuje kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. Utrzymania Baz danych DB2 w Departamencie Informatyki
Miejsce wykonywania pracy:
Warszawa  lub jedno z biur Urzędu na terenie Polski - Gdańsk, Olsztyn, Białystok, Bydgoszcz, Poznań, Wrocław, Łódź, Opole, Katowice, Kraków, Kielce, Lublin, Rzeszów.

Główne obowiązki na stanowisku:
  • utrzymanie baz danych DB2,
  • zarządzanie i monitoring komponentów DB2,
  • optymalizacja pracy komponentów DB2 w zakresie wydajności i pojemności,
  • rekomendowanie zmian podnoszących dostępność, wydajność i bezpieczeństwo serwerów DB2,
  • obsługa incydentów i problemów związanych z działaniem serwerów DB2,
  • prowadzenie dokumentacji (instrukcje operacyjne, dokumentacja techniczna),
  • udział w pracach projektowych, opracowywaniu założeń, opiniowanie projektów dotyczących środowiska baz danych Urzędu.
Wymagania konieczne:
  • umiejętność samodzielnego administrowania środowiskami DB2,
  • znajomość języka SQL na poziomie wystarczającym do administrowania bazą,
  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym posługiwanie się dokumentacją techniczną,
  • samodzielność, zaangażowanie i proaktywne podejście do wykonywanych obowiązków,
  • dobra organizacja pracy oraz umiejętność nadawania priorytetów zadaniom,
  • umiejętność pracy w zespole,
Dodatkowym atutem będzie:
  • znajomość baz MS SQL, Oracle,
  • podstawowa znajomość systemów AIX, UNIX i Linux,
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • dostęp do nowoczesnych narzędzi oraz profesjonalne, dynamiczne środowisko pracy,
  • pracę w wyjątkowym zespole ekspertów oraz świetną atmosferę,
  • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szerokiej gamie szkoleń grupowych i indywidualnych,
  • udział w interesujących projektach teleinformatycznych,
  • atrakcyjny pakiet socjalny,
  • praca w dogodnej lokalizacji.
Aplikacje zawierające CV w języku polskim proszę przesłać za pośrednictwem odnośnika do aplikacji.
Stanowisko zostanie ustalone w zależności od kwalifikacji i doświadczenia zawodowego wyłonionego kandydata.Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.