Specjalista do spraw obsługi organizacyjnej i logistycznej spotkań w Gabinecie Komisji GKO/02/2020

data aktualizacji 28 lutego 2020

Informujemy, że ze względu na konieczność zachowania bezpieczeństwa kandydatów do pracy w Urzędzie Komisji Nadzoru Finansowego oraz osób biorących udział w procesie rekrutacji zawiesiliśmy czasowo procesy rekrutacyjne.

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego poszukuje osoby do pracy na stanowisko: Specjalista do spraw obsługi organizacyjnej i logistycznej spotkań w Gabinecie Komisji
(Warszawa/pełny etat)

Główne obowiązki:
  • obsługa organizacyjna i logistyczna spotkań wewnętrznych UKNF, w tym m.in. przygotowywanie materiałów, informowanie o terminach spotkań, sporządzanie protokołów.
Od kandydata do pracy na oferowanym stanowisku oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego, preferowana polonistyka, administracja,
  • wysokich kompetencji interpersonalnych i komunikacyjnych oraz umiejętności pracy w zespole,
  • wysokiej kultury osobistej,
  • doskonałej znajomości języka polskiego,
  • umiejętność szybkiego bezwzrokowego pisania,
  • doskonałych umiejętności organizacyjnych oraz dużej samodzielności i skuteczności w działaniu,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie podstawowym.
Dodatkowymi atutami będą:
  • doświadczenie zawodowe w administracji publicznej na podobnym stanowisku,
  • znajomość zasad funkcjonowania rynku finansowego,
  • poświadczenie bezpieczeństwa z klauzulą „poufne”.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • atrakcyjny pakiet socjalny,
  • dogodną lokalizację w ścisłym centrum miasta.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku polskim za pośrednictwem poniższego odnośnika do aplikacji
Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Poziom stanowiska zostanie doprecyzowany w zależności od kwalifikacji i doświadczenia zawodowego wyłonionego kandydata.