Specjalista w Departamencie Informatyki DIT/07/2019

data aktualizacji 29 sierpnia 2019

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego poszukuje kandydatów na stanowisko: Specjalista w Departamencie Informatyki
(Warszawa/pełny etat)

Główne obowiązki:
  • utrzymanie baz danych Oracle,
  • zarządzanie i monitoring komponentów Oracle,
  • optymalizacja pracy komponentów Oracle w zakresie wydajności i pojemności,
  • rekomendowanie zmian podnoszących dostępność, wydajność i bezpieczeństwo serwerów Oracle,
  • obsługa incydentów i problemów związanych z działaniem serwerów Oracle,
  • prowadzenie dokumentacji (instrukcje operacyjne, dokumentacja techniczna),
  • udział w pracach projektowych, opracowywaniu założeń, opiniowanie projektów dotyczących środowiska baz danych Urzędu.
Wymagania konieczne:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • umiejętność samodzielnego administrowania środowiskami Oracle 11g/12c/18c,
  • znajomość języka PL/SQL na poziomie wystarczającym do administrowania bazą,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym posługiwanie się dokumentacją techniczną.
Wymagania pożądane:
  • dodatkowym atutem będzie znajomość baz MS SQL, DB2, Oracle RAC,
  • podstawowa znajomość systemów UNIX i Linux,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • odpowiedzialność i samodzielność w działaniu,
  • rozwiązywanie problemów, sumienność,
  • dobra organizacja pracy oraz umiejętność nadawania priorytetów zadaniom.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • możliwość zdobycia unikatowych doświadczeń i zróżnicowanie możliwości rozwoju,
  • dostęp do nowoczesnych narzędzi oraz profesjonalne, dynamiczne środowisko pracy,
  • atrakcyjny pakiet socjalny,
  • dogodna lokalizacja firmy – w ścisłym centrum miasta.
Aplikacje zawierające CV w języku polskim proszę przesłać za pośrednictwem poniższego odnośnika do aplikacji
Stanowisko zostanie ustalone w zależności od kwalifikacji i doświadczenia zawodowego wyłonionego kandydata. Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.