Stanowisko specjalistyczne w zakresie współpracy międzynarodowej w obszarze międzynarodowych projektów pomocowych w Departamencie Współpracy Międzynarodowej DWM/03/2019

data aktualizacji 23 sierpnia 2019

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego poszukuje kandydatów na stanowisko specjalistyczne w zakresie współpracy międzynarodowej w obszarze międzynarodowych projektów pomocowych w Departamencie Współpracy Międzynarodowej
(Warszawa/pełny etat)

Główne obowiązki:

  • planowanie i koordynacja prac merytoryczno-organizacyjnych oraz organizacja działań w ramach Inicjatywy Szkoleniowej dla Nadzoru Finansowego (TIFS) UKNF, w tym w szczególności:
  • określanie potrzeb szkoleniowych przedstawicieli nadzorów średniego szczebla z krajów Europy Środkowej i Wschodniej, jak również z państw członkowskich Unii Europejskiej,
  • współpraca z właściwymi departamentami Urzędu celem opracowania programów poszczególnych szkoleń,
  • prowadzenie wszelkich działań logistycznych związanych z organizacją szkoleń,
  • obsługa merytoryczna realizowanych przez UKNF międzynarodowych projektów pomocowych.

Wymagania konieczne:

  • wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne, prawnicze lub studia z zakresu integracji europejskiej,
  • bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego (w mowie i w piśmie),
  • doświadczenie w prowadzeniu międzynarodowych inicjatyw szkoleniowych finansowanych z środków publicznych,
  • znajomość ustawy Prawo zamówień publicznych,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu,
  • terminowość, sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Dodatkowe atuty:

  • znajomość programów pomocowych Unii Europejskiej, w tym zasad ich obsługi i realizacji oraz znajomość polskich i wspólnotowych przepisów dotyczących realizacji projektów pomocowych Unii Europejskiej,
  • doświadczenie w prowadzeniu i obsłudze międzynarodowych inicjatyw pomocowych,
  • znajomość innego języka obcego oraz znajomość organizacji i funkcjonowania Unii Europejskiej w zakresie programów pomocowych.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • ciekawą pracę w zespole specjalistów,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach krajowych i zagranicznych,
  • dogodna lokalizacja firmy w centrum miasta.

Prosimy o określenie poziomu oczekiwań finansowych.

Aplikacje zawierające CV w języku polskim proszę przesłać za pośrednictwem poniższego odnośnika do aplikacji

Stanowisko zostanie ustalone w zależności od kwalifikacji i doświadczenia zawodowego wyłonionego kandydata. Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.