GKO/03/2019 Specjalista do obsługi Prezydiów i Kolegiów KNF w Gabinecie Komisji

data aktualizacji 02 sierpnia 2019

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego poszukuje osoby do pracy na stanowisko specjalisty do obsługi Prezydiów i Kolegiów KNF w Gabinecie Komisji

Warszawa/pełny etat

Główne obowiązki:

  • organizacyjna obsługa prac Komisji, w tym: przygotowywanie posiedzeń Komisji i posiedzeń Kolegium,
  • przygotowywanie porządków obrad i informowanie członków Komisji o terminach posiedzeń,
  • obsługa organizacyjna prac komitetów, rad i zespołów jako organów pomocniczych lub opiniodawczo-doradczych Przewodniczącego Komisji.
Od kandydata do pracy na oferowanym stanowisku oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego,
  • wysokich kompetencji interpersonalnych i komunikacyjnych,
  • wysokiej kultury osobistej,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym,
  • doskonałych umiejętności organizacyjnych oraz dużej samodzielności i efektywności w działaniu,
  • umiejętności pracy w zespole.
Dodatkowymi atutami będą:
  • doświadczenie zawodowe w administracji publicznej na podobnym stanowisku,
  • znajomość zasad funkcjonowania rynku finansowego.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • atrakcyjny pakiet socjalny,
  • dogodną lokalizację w centrum miasta.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku polskim za pośrednictwem poniższego odnośnika do aplikacji

Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Stanowisko zostanie ustalone w zależności od kwalifikacji i doświadczenia zawodowego wyłonionego kandydata.