DFT/06/2019 Specjalista ds. Rozwoju Innowacji Rynku Płatniczego w Departamencie Innowacji Finansowych FinTech Zespół ds. Rozwoju Innowacji

data aktualizacji 31 lipca 2019

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko specjalisty ds. Rozwoju Innowacji Rynku Płatniczego w Departamencie Innowacji Finansowych FinTech Zespół ds. Rozwoju Innowacji

Warszawa/pełny etat

Główne obowiązki:

  • opracowywanie analiz, raportów, interpretacji, rekomendacji, oficjalnych stanowisk i dokumentów (white papers) w obszarze prawa rynku płatniczego,
  • prowadzenie działań analitycznych i monitorujących w zakresie wdrażanych innowacji finansowych w Polsce i na świecie, ze specjalizacją w obszarze rynku płatniczego,
  • analiza i opiniowanie dokumentów i materiałów przygotowywanych przez instytucje Unii Europejskiej  i organizacje międzynarodowe w odniesieniu do innowacji finansowych w celu doskonalenia procesu wsparcia podmiotów z sektora fintech.
Wymagania konieczne:
  • wykształcenie wyższe,
  • dobra znajomość regulacji rynku płatniczego,
  • znajomość specyfiki technologii finansowych (fintech) w usługach płatniczych (PSD2),
  • doświadczenie w pracy dla sektora finansowego (minimum 2 lata),
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • elastyczność, otwartość na zmiany, odwaga,
  •  inicjatywa, samodzielność i odpowiedzialność w działaniu;
  • dobra organizacja pracy oraz umiejętność nadawania priorytetów zadaniom,
Wymagania pożądane:
  • swoboda poruszania się w świecie nowych technologii w aspektach prawnych,
  • znajomość zagadnień związanych z transformacją biznesu i informatyzacją.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach,
  • atrakcyjny pakiet socjalny,
  • pracę w dogodnej lokalizacji w centrum miasta.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku polskim za pośrednictwem poniższego odnośnika do aplikacji

Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Stanowisko zostanie ustalone w zależności od kwalifikacji i doświadczenia zawodowego wyłonionego kandydata.