Specjalista w Departamencie Postępowań DPS/09/2019

data aktualizacji 07 czerwca 2019

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko Specjalista w Departamencie Postępowań
(Warszawa/pełny etat)

Główne obowiązki:

  • wykształcenie prawnicze/ekonomiczne,
  • znajomość regulacji dot. rynku finansowego,
  • znajomość zasad prawa karnego materialnego i formalnego,
  • doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z rynkiem finansowym i przestępczością gospodarczą,
  • znajomość pakietu Ms Office.

Wymagania pożądane:

  • znajomość przepisów dot. rachunkowości,
  • znajomość prawa spółek,
  • komunikatywna znajomość jęz. angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • wprowadzenie przez doświadczoną kadrę w problematykę zadań Departamentu i Urzędu,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach,
  • atrakcyjny pakiet socjalny,
  • pracę w dogodnej lokalizacji w centrum miasta

Prosimy o określenie poziomu oczekiwań finansowych w kwocie miesięcznej brutto.

Aplikacje zawierające CV w języku polskim proszę przesyłać w formie elektronicznej na adres rekrutacja@knf.gov.pl  z dopiskiem w tytule maila: ##DPS/09/2019##

Kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Stanowisko zostanie ustalone w zależności od kwalifikacji i doświadczenia zawodowego wyłonionego kandydata.

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacyjnym prowadzonym przez UKNF