Specjalista ds. obowiązków informacyjnych w Departamencie Spółek Publicznych DSP/01/2019

data aktualizacji 26 czerwca 2019

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko: Specjalista ds. obowiązków informacyjnych w Departamencie Spółek Publicznych
(Warszawa/pełny etat)

Główne obowiązki:

  • nadzór nad wypełnianiem obowiązków informacyjnych przez emitentów papierów wartościowych,
  • analiza informacji poufnych, raportów przekazywanych przez emitentów pod kątem  zgodności z przepisami prawa,
  • nadzór nad komitetami audytu,
  • analiza umów zawieranych przez emitentów papierów wartościowych z biegłymi rewidentami -  ustawa o biegłych rewidentach.

Wymagania konieczne:

  • wykształcenie wyższe magisterskie – ekonomiczne, matematyczne lub prawnicze,
  • dobra znajomość  funkcjonowania rynku kapitałowego,
  • znajomość zagadnień finansowych,
  • zdolność analizy informacji i syntezy wniosków,
  • komunikatywna  znajomość języka angielskiego,
  • dobra użytkowa znajomość pakietu Ms Office,
  • umiejętność pracy w zespole, inicjatywa i samodzielność w działaniu,
  • komunikatywność i łatwość wyrażania myśli w mowie i piśmie.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • wprowadzenie przez doświadczoną kadrę w problematykę zadań Departamentu i Urzędu,
  • udział w ciekawych, interdyscyplinarnych projektach nadzorczych,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach,
  • atrakcyjny pakiet socjalny,
  • pracę w dogodnej lokalizacji w centrum miasta.

Prosimy o określenie poziomu oczekiwań finansowych w kwocie miesięcznej brutto.

Aplikacje zawierające CV w języku polskim proszę przesyłać w formie elektronicznej na adres rekrutacja@knf.gov.pl  z dopiskiem w tytule maila: ##DSP/01/2019##

Kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Stanowisko zostanie ustalone w zależności od kwalifikacji i doświadczenia zawodowego wyłonionego kandydata.

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacyjnym prowadzonym przez UKNF