Stanowisko specjalisty w Departamencie Prawnym

data aktualizacji 05 marca 2019

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego poszukuje kandydatów na stanowisko specjalisty w Departamencie Prawnym
(Warszawa/pełny etat)

Główne obowiązki:

  • analiza przepisów i ocena prawidłowości praktyk stosowanych przez banki, spółdzielcze kasy oszczędnościowo-kredytowe i instytucje płatnicze, opracowywanie opinii, wniosków oraz analiz na temat procesów zarządczych oraz opracowywania produktów bankowych.

Wymagania konieczne:

  • wykształcenie wyższe magisterskie na kierunku prawo,
  • doświadczenie zawodowe w pracy w banku, kancelarii prawnej obsługującej instytucje finansowe lub w firmie doradczej,
  • wiedza na temat funkcjonowania produktów finansowych,
  • znajomość zagadnień związanych z rachunkowością,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • umiejętność logicznego myślenia i wyciągania wniosków,
  • komunikatywność, łatwość wyrażania myśli w mowie i piśmie, inicjatywa i samodzielność w działaniu.

Wymagania pożądane:

  • praktyka w zakresie rachunkowości, doradztwa podatkowego, audytu,
  • doświadczenie zawodowe w obszarze windykacji, zdobyte w podmiotach rynku finansowego.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach.

Prosimy o określenie poziomu oczekiwań finansowych.

Aplikacje zawierające cv i list motywacyjny w języku polskim proszę przesyłać w formie elektronicznej na adres: rekrutacja@knf.gov.pl z dopiskiem w tytule maila ##DPP/03/2019##

Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Aplikacje nie zawierające klauzuli o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji nie będą rozpatrywane.

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacyjnym prowadzonym przez UKNF.