Stanowisko o charakterze analitycznym w Wydziale Analityki i Wsparcia Nadzoru w Departamencie Nadzoru Ubezpieczeniowego i Monitorowania Ryzyk

data aktualizacji 05 lutego 2019

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego poszukuje kandydatów na stanowisko o charakterze analitycznym w Wydziale Analityki i Wsparcia Nadzoru w Departamencie Nadzoru Ubezpieczeniowego i Monitorowania Ryzyk
(Warszawa/umowa w celu zastępstwa)

Główne obowiązki:

  • opracowywanie i udoskonalanie narzędzi do analizy sprawozdań oraz narzędzi do oceny ryzyka w zakładach ubezpieczeń/reasekuracji,
  • automatyzacja narzędzi analitycznych,
  • praca z bazami danych,
  • przygotowywanie opracowań i zestawień analitycznych,
  • udział w realizacji zadań związanych z Badaniem i Opinią Nadzorczą zakładów ubezpieczeń/reasekuracji.

Wymagania konieczne:

  • wykształcenie wyższe magisterskie - preferowane kierunki ścisłe (matematyka, ekonometria, informatyka),
  • umiejętność programowania (VBA),
  • biegła znajomość MS Excel oraz pozostałych aplikacji MS Office,
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • inicjatywa i samodzielność w działaniu,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Wymagania pożądane:

  • znajomość rynku finansowego i ubezpieczeniowego,
  • znajomość SAP Business Objects,
  • znajomość relacyjnych baz danych (Microsoft SQL Server).

Oferujemy:

  • udział w tworzeniu i utrzymywaniu nowatorskich narzędzi,
  • współpracę z organizacjami krajowymi i międzynarodowymi,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach.

Prosimy o określenie poziomu oczekiwań finansowych.

Aplikacje zawierające cv i list motywacyjny w języku polskim proszę przesyłać w formie elektronicznej na adres: rekrutacja@knf.gov.pl z dopiskiem w tytule maila ##DNM/04/2019##

Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Stanowisko zostanie ustalone w zależności od kwalifikacji i doświadczenia zawodowego kandydata.

Aplikacje nie zawierające klauzuli o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji nie będą rozpatrywane.

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacyjnym prowadzonym przez UKNF.