Stanowisko specjalisty/głównego specjalisty w zakresie nadzoru nad agentami i brokerami ubezpieczeniowymi w Wydziale Wsparcia Prawnego w Departamencie Nadzoru Ubezpieczeniowego i Monitorowania Ryzyk

data aktualizacji 23 stycznia 2019

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego poszukuje kandydatów na stanowisko specjalisty/głównego specjalisty w zakresie nadzoru nad agentami i brokerami ubezpieczeniowymi w Wydziale Wsparcia Prawnego w Departamencie Nadzoru Ubezpieczeniowego i Monitorowania Ryzyk
(Warszawa / pełny etat)

Główne obowiązki:

  • prowadzenie kontroli brokerów i agentów ubezpieczeniowych w zakresie zgodności ich działalności z przepisami prawa,
  • prowadzenie kontroli działalności i stanu majątkowego zakładów ubezpieczeń,
  • opracowanie raportu z przeprowadzonej kontroli (protokół kontroli) oraz rekomendacji /zaleceń.

Wymagania konieczne:

  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość rynku ubezpieczeń,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Access),
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • inicjatywa i samodzielność w działaniu,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • komunikatywność, łatwość wyrażania myśli w mowie i piśmie.

Wymagania pożądane:

  • znajomość konstrukcji produktów ubezpieczeniowych,
  • dokładność i systematyczność,
  • zdany egzamin przed Komisją Egzaminacyjną dla Brokerów Ubezpieczeniowych i Reasekuracyjnych,
  • doświadczenie zawodowe w pracy jako pośrednik ubezpieczeniowy.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • pracę w państwowej instytucji nadzorującej rynek finansowy,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach.

Prosimy o określenie poziomu oczekiwań finansowych.

Aplikacje zawierające cv i list motywacyjny w języku polskim proszę przesyłać w formie elektronicznej na adres: rekrutacja@knf.gov.pl z dopiskiem w tytule maila ##DNM/01/2019##

Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Stanowisko zostanie ustalone w zależności od kwalifikacji i doświadczenia zawodowego kandydata.

Aplikacje nie zawierające klauzuli o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji nie będą rozpatrywane.

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacyjnym prowadzonym przez UKNF.