Stanowisko specjalistyczne w zakresie prowadzenia analiz ekonomiczno-finansowych w Departamencie Spółdzielczych Kas Oszczędnościowo-Kredytowych i Instytucji Płatniczych

data aktualizacji 31 grudnia 2018

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego poszukuje kandydatów na stanowisko specjalistyczne w zakresie prowadzenia analiz ekonomiczno-finansowych w Departamencie Spółdzielczych Kas Oszczędnościowo-Kredytowych i Instytucji Płatniczych
(Warszawa/pełny etat)

Główne obowiązki:

  • realizacja zadań związanych z prowadzeniem nadzoru oraz oceną nadzorczą wobec spółdzielczych kas oszczędnościowo-kredytowych,
  •  dokonywanie analiz i ocen sytuacji ekonomiczno-finansowej spółdzielczych kas oszczędnościowo-kredytowych,
  • ocena zjawisk zachodzących w kasach na podstawie dostępnych materiałów i informacji w celu identyfikacji występujących niekorzystnych tendencji i zagrożeń oraz proponowanie działań zaradczych.
Wymagania konieczne:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe lub pokrewne: bankowość, rachunkowość, finanse, ekonomia,
  • doświadczenie zawodowe w obszarze związanym ze sporządzaniem raportów i analiz finansowych
  • znajomość polskich standardów rachunkowości,
  • znajomość zagadnień związanych z analizą ekonomiczno-finansową,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, PowerPoint),
  • umiejętność konstruowania i posługiwania się narzędziami analizy ilościowej i jakościowej.
Wymagania pożądane:
  • umiejętność tworzenia raportów w środowisku Business Objects,
  • znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • pracę w instytucji nadzorującej rynek finansowy,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach.
Prosimy o określenie poziomu oczekiwań finansowych w kwocie miesięcznej brutto.

CV wraz z listem motywacyjnym w języku polskim prosimy przesyłać w formie elektronicznej na adres rekrutacja@knf.gov.pl z dopiskiem w tytule maila: ##DSI/05/2018##
Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Aplikacje nie zawierające klauzuli o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji nie będą rozpatrywane.
Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacyjnym prowadzonym przez UKNF