17 stycznia, 2017 roku Wtorek
Twój język: Polski English
  • Godzina

Ogólnopolskie Forum Mediacyjne Młodych FinMed

  

 plakat_warsztaty

Ogólnopolskie Forum Mediacyjne Młodych FinMed to najnowsza inicjatywa Centrum Mediacji Sądu Polubownego przy Komisji Nadzoru Finansowego kierowana przede wszystkim do studentów wydziałów prawa, ale także kierunków ekonomicznych zainteresowanych problematyką mediacji. Celem Forum jest poszerzanie wiedzy środowiska akademickiego na temat mediacji, dzielenie się doświadczeniami w zakresie praktyki mediacyjnej oraz inspirowanie młodych adeptów prawa i ekonomii do wykorzystywania mediacji w przyszłej praktyce zawodowej. Cel ten chcemy osiągnąć poprzez cykliczną organizację spotkań środowiska akademickiego z całej Polski oraz angażowanie poszczególnych ośrodków akademickich w ich współtworzenie.

Forum składać się będzie z dwóch modułów:
1) Kongresu – stanowiącego platformę wymiany myśli i doświadczeń dotyczących mediacji w szczególności w zakresie rynku finansowego oraz
2) Warsztatów mediacyjnych – prowadzonych przez mediatorów Centrum Mediacji Sądu Polubownego przy KNF, z zakresu praktycznego wykorzystania mediacji w rozwiązywaniu sporów na rynku finansowym.
Zakładamy, że proponowana formuła będzie modyfikowana w zależności od aktualnych potrzeb.
W roku bieżącym Kongres odbędzie się 13 grudnia w Warszawie, w siedzibie Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego, przy ul. Jasnej 12. Udział w kongresie jest nieodpłatny, a liczba miejsc ograniczona. Zapisów na udział w kongresie należy dokonywać do dnia 5 grudnia br. poprzez poszczególne uczelniane koła naukowe, które listy uczestników przekażą do organizatora, bądź bezpośrednio mailem na adres centrum.mediacji@knf.gov.pl z dopiskiem w tytule Kongres FinMed. W mailu należy podać imię i nazwisko zgłaszającego, nazwę wydziału oraz uczelni, a także ewentualną przynależność do koła naukowego mediacji i arbitrażu. 
W przypadku dużej liczby zgłoszeń, przekraczającej liczbę dostępnych miejsc, przy klasyfikacji uczestników pod uwagę brane będą data zgłoszenia oraz przynależność do koła naukowego mediacji i arbitrażu.

Warsztaty mediacyjne, z zakresu praktycznego wykorzystania mediacji w rozwiązywaniu sporów na rynku finansowym, zostaną poprowadzone przez mediatorów Centrum Mediacji Sądu Polubownego przy KNF w dniu 14 grudnia w Warszawie, w siedzibie UKNF, przy ul. Jasnej 12. W warsztatach weźmie udział 20 uczestników Kongresu, którzy najciekawiej i najbardziej kreatywnie uzasadnią zasadność swojego udziału w warsztatach.
Zgłoszenia należy przesyłać do dnia 6 grudnia br. bezpośrednio na adres centrum.mediacji@knf.gov.pl, z dopiskiem w tytule maila WARSZTATY. W mailu poza uzasadnieniem należy podać imię i nazwisko zgłaszającego, nazwę wydziału oraz uczelni, a także ewentualną przynależność do koła naukowego mediacji i arbitrażu. 

spinacz Kongres 13.12.2016
spinacz Warsztaty mediacyjne 14.12.2016

do góryDo góry wydrukujWydrukuj poleć stronęPoleć znajomemu

Polecamy

Publikacje CEDUR Wyszukiwarka podmiotów Pakiet CRD IV / CRR Usługi płatnicze

Newsletter

index
 knf_baner_300x80
Nie daj się nabrać banner promocyjny akcji 'Zanim podpiszesz'
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Więcej informacji w Polityce prywatności